Верифицированный профиль
23
Года опыта
6
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
4
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
5238
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа квартир (4)

  • VALION
    60 000 $
    984 $/м²

    Боголюбова ул., 9-А

    єОселя єВідновлення ЖК Стожары
    2 комнаты
    61 / 30 / 17 м²
    этаж 9 из 11
    2021 год постройки
    3 дня назад
    Продам простору і світлу 2кім.квартиру, 61кв.м., Софіївська Борщагівка ЖК Стожари вул.Боголюбова,9А, 61/30,4/17кв.м., 9/11пов. Планування роздільне - дві окремі кімнати, просторий хол, два санвузли. Опалення індивідуальне - двоконтурний газовий котел. Розвинена інфраструктура району - садочки, школи, супермаркети, відділення банків, пошти, салони, кав'ярні - все поруч. Зручна транспортна розв'язка - до метро 15 хвилин. Безготівковий розрахунок, єОселю, постанови, ваучери, єВідновлення розглядаємо.
    Риелтор
  • VALION
    99 900 $
    1 693 $/м²

    Яблоневая ул., 13-Б

    єОселя єВідновлення ЖК Щасливий на Яблоневой
    2 комнаты
    59 / 28 / 16 м²
    этаж 7 из 10
    2016 год постройки
    5 дней назад
    Продам 2кім.квартиру в Софіївській Борщагівці ЖК Щасливий вул.Яблунева,13Б, 59/28/16кв.м., 7/10пов. Квартира в гарному житловому стані. Продається з меблями і технікою. Планування роздільне - 2 окремі кімнати, 2 санвузли, просторий хол. Індивідуальне опалення - двоконтурний газовий котел - завжди є тепло і гаряча вода. Є охоронна сигналізація. ЖК закритого типу. Охорона 24/7, відеонагляд. Поруч торгівельний центр, супермаркети Сільпо, Фора, АТБ, відділення банків, пошти, салони, кав'ярні. До Києва 300 метрів. Багато місць для паркування. Зручна транспортна розв'язка - до метро 15 хвилин. Зупинка біля будинку. У власності більше 3х років. Оформлення за рахунок покупця. Безготівковий розрахуно...
    Риелтор
  • VALION
    85 000 $
    1 164 $/м²

    Витянская ул., 1-А

    єВідновлення Поликлиника
    2 комнаты
    73 / 35 / 13 м²
    этаж 7 из 10
    2008 год постройки
    1 нед. назад
    Продам простору і світлу 2кім.квартиру, 73кв.м., Вишневе вул.Вітянська,1А, 73/35/13кв.м., 7/10пов. Квартира в гарному житловому стані. Продається з меблями і технікою. Планування роздільне. Санвузол роздільний. Плита газова. Будинок цегляний, дуже теплий. Закритий двір, багато місць для паркування. Розвинена інфраструктура району - школи, садочки, супермаркети, відділення банків, пошти, салони, кав'ярні, дитячи і спортивні майданчики - все поруч. Зручна транспортна розв'язка - до метро 15 хвилин. Зупинка біля будинку. Поруч залізнична станція Вишневе - до метро Вокзальна 20 хвилин. Безготівковий розрахунок, єОселю, постанови, єВідновлення розглядаємо.
    Риелтор
  • VALION
    65 500 $
    1 560 $/м²

    Счастливая ул., 55

    2 комнаты
    42 / 20 / 17 м²
    этаж 1 из 5
    1 нед. назад
    Продам 2кім. квартиру, 42кв.м., Софіївська Борщагівка, ЖК Щасливий, вул.Щаслива,55, 42/20/17кв.м., 1/5пов. Квартира з євроремонтом. Продається з меблями і технікою. Планування роздільне - дві окремі кімнати. Санвузол суміжний. Автономне опалення - двоконтурний газовий котел - завжди є тепло і гаряча вода, мінімальні комунальні платежі. Тепла підлога. Високий перший поверх. Розвинена інфраструктура району - садочки, ліцей, супермаркети Сільпо, АТБ, Фора, салони, банки, кафе - все поруч. Багато дитячих і спортивних майданчиків. Поруч два спортивних зали з басейном. Багато місць для паркування. Відеонагляд, охорона 24/7. Зручна транспортна розв'язка - до метро Академмістечко, Житомирська, ВДНГ...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.